راهنمای استفاده - جامعه مجازی فان کلوب

جامعه مجازی

شبکه اجتماعی

راهنمای استفاده

آیا هنوز هم چیزی را متوجه نمی شوید؟ شما می توانیدهمیشه خواستار حمایت ما باشید.
تماس با ما

استفاده از سیستم

این صفحه چیست ?

The Dashboard جایی است که شما بلافاصله پس از ورود آن را می بینید جامعه مجازی فان کلوب. این صفحه فعالیت ها را در آن روز به شما نشان می دهد. در اینجا شما می توانید تمام فعالیت های گروه ها و منابع خارجی را که دنبال کرده اید ببینید.

The Dashboard آن به سه ستون تقسیم شده و مطالب مهم در ستون وسط قرار دارند. شما میتوانید مواردی را که میخواهید در ستون وسط ببینید از طریق ستون سمت چپ فیلتر کنید. ستون سمت راست حاوی اطلاعات مفید است, مثل لیست کاربرانی که در حال حاضر آنلاین هستند یا برچسب های محبوب شبکه جامعه مجازی فان کلوب.

صفحه ی فیلتر "فیدها فعال"

صفحه فید, Activity Feed این اولین و مهم ترین تب فیلتر در صفحه ی شماست. با این شما میتوانید فعالیت و پست های افراد و گروه هایی را که دنبال کرده اید ببینید.

صفحه ی فیلتر "@Me"

تب فیلتر, @Me یکی دیگر از فیلترهای مهم برای ارتباط خود با دیگران است جامعه مجازی فان کلوب. در این فیلتر شما می توانید تمام پست هایی که به نام شما اشاره شده ببینید. این پست ها به ترتیب زمانی مرتب شده اند.

صفحه فیلتر "پست های خصوصی"

تب فیلتر, Private Posts کمی بیشتر است. این به شما ارتباط شخصی بین شما با دیگر کاربران دیگر را نشان می دهد. این صفحه دارای چندین تب است که شما می توانید بیشتر فیلتر کنید. شما می توانید فیلتر کنید به وسیله ی : پیام های دریافتی از دوستان خود, messages sent to you or other users can monitor only the communications between you and another user of a particular جامعه مجازی فان کلوب.

صفحه فیلتر "نظر"

این صفحه Commented شما را هدایت می کند در بحث هایی که در پست ها رخ می دهد جامعه مجازی فان کلوب. این صفحه تمام پست هایی را که آخرین نظرات را دارند نشان داده و برحسب تاریخ و ساعت آخرین نظرات ثبت شده مرتب شده اند. اگر هر پستی که نظرات آن خوانده نشده, شما یک عدد زردرنگ بر روی آن میبینید که به راحتی می توانید بحث ها را پیگیری کنید.

صفحه ی "علاقمندی ها"

این صفحه Favorites بسیار مفید است زیرا به شما کمک می کنید که پست هایی که مفید و جالب هستند را زودتر پیدا کنید. اضافه کردن یک پست به لیست علاقمندی ها بسیار آسان است; به سادگی بر روی ستاره خاکستری در سمت راست هر پست کلیک کنید. در این صفحه شما فقط می توانید پست مورد علاقه خود را ببینید.

صفحه "RSS فیدهای"

در این صفحه RSS Feeds شما می توانید تمام پست هایی که از منابع خارجی وارد پروفایل کاربران یا گروه هایی که دنبال کرده اید می وشند را ببینید.

صفحه "همه"

این صفحه Everybody تمام پست های عمومی همه کاربران را نمایش می دهد جامعه مجازی فان کلوب, خواه آن ها دنبال کرده باشید خواه نه. این راه مفیدی است برای پیدا کردن کاربران جدید و گروه هایی که مورد علاقه شما هستند. ارسال ها در آن به ترتیب زمانی مرتب شده اند.