راهنمای استفاده - جامعه مجازی فان کلوب

جامعه مجازی

شبکه اجتماعی

راهنمای استفاده

آیا هنوز هم چیزی را متوجه نمی شوید؟ شما می توانیدهمیشه خواستار حمایت ما باشید.
تماس با ما

ارسال

ارسال به روز رسانی وضعیت

ایجاد یک ست جامعه مجازی فان کلوب, به سادگی بر روی دکمه نارنجی رنگ در ستون سمت چپ داشبورد و یا میانبر را کلیک کنید P. نه تنها می تواند متن را ارسال کنید، شما همچنین می توانند لینک ها را وصل کنید, تصاویر, فیلم ها و فایل ها. در بالای این فرم, خواهید دید به اشتراک گذاشتن چیزی با. شما می توانید چیزی را برای به اشتراک گذاشتن با دنبال کنندگانتان انتخاب کنید, هر یک از گروه های خود را, یا می توانید یک پیام خصوصی به این کاربر ارسال کنید. وقتی که شما یک کاربر را انتخاب می کنید, شما باید تایپ کنید نام یا نام مستعار شخص را تا نتیجه جست و جو را بدست آورید.

مراجعه به کاربران

شما می توانید با اضافه کردن به هر فردی خطاب بزنید @ نماد قبل از نام خود - برای مثال, @username. بنابراین, نام کاربر لینک می شود به حساب خودش. این همچنین بع کاربر ایمیل آگاه سازی ارسال می کند که شما در پست به آن خطاب کرده اید. همچنین این پست در بخش ظاهر می شود @Me در داشبورد خود.

پیام خصوصی

شما دو راه برای ارسال پیام خصوصی به کاربر دارید - یا با مشخصات آنها, دکمه بالا سمت راست را انتخاب کنیدارسال یک پیام خصوصی یا در هنگام ایجاد یک پست جدید, انتخاب کاربر (پیام خصوصی) از منو و نام کاربری خود را وارد کنید. این پیغام فقط به آن کاربر ارسال خواهد شد, و توسط کاربران شبکه دیده نمی شود. کاربر آن را در بخش داشبور خود دریافت می کند پیام های خصوصی, و آن ها یک ایمیل آگاه سازی دریافت می کنند.

تگ یا برچسب چیست؟

تگ یا برچسب برای علامتگذاری کلمات کلیدی به منظور ردیابی آسان استفاده می شوند. برچسب ها با قرار دادن نماد ساخته می شوند # (hash) قبل از هر کلمه. بنابراین, کلمه کلیدی یک لینک است که منجر به همه پست هایی می شود که شامل آن کلمه هستند می شود.

بازنشر پست

بازنشر به تکرار/نقل قول کسی. چستی که به نظر شما جالب است و می خواهید افرادی که شما را دنبال می کنند ببینند – شما بازنشر آن. به ترتیب شما پستی که می خواهید را بازنشر می کنید, باز کنید منوی بالای پست را و بر روی آن کلیک کنیددکمه ی بازنشر. شما همچنین می توانید بازنشر یک پست اگر کلیک کنیدنشر لینک می شود به پایین پست ها.