راهنمای استفاده - جامعه مجازی فان کلوب

جامعه مجازی

شبکه اجتماعی

راهنمای استفاده

آیا هنوز هم چیزی را متوجه نمی شوید؟ شما می توانیدهمیشه خواستار حمایت ما باشید.
تماس با ما

استفاده از برچسب ها

چگونه می توانم از برچسب ها استفاده کنم؟

برچسب ها کلمات کلیدی در پست های خاص هستند, شما می توانید به طور خودکار آن را تبدیل به لینک کنید که متصل شود به نتایج جستجوی کلمه. برای ساخت یک برچسب به سادگی قرار دهید # قبل از آن. برای مثال, اگر شما در یک پست تایپ می کنید This is a tagging #example سپس سیستم به طور خودکار آن کلمه را تشخیص می دهد #example برچسب آن رابه یک موتور جست و جو تبدیل میکند که به شما همه ی برچسب های شامل آن کلمه را نشان می دهد example. به آسانی می توانید سازماندهی کنید ارتباطات خود را و متصل شوید به پست های مفهومی. همچنین برچسب ها می توانند توسط کاربران نظارت شوند, اجازه ی حفظ کانال های موضوعی بر روی شبکه را می دهد.

پیگیری برچسب ها

برای شروع ردیابی برچسب ها, جستجوی بعضی چیزها بر روی دکمه کلیک کنید ذخیره ی این جستجو نتایج جست و جو. با این کار یک لینک در ستون سمت راست این صفحه فراهوانده می شود ذخیره جستجو ها در داشبور خود. شما می توانید به سرعت و آسانی تمام پست هایی اینموضوع را ببینید.

برای پاککردن جستجو های ذخیره شده ی خود به همان صفحه برمی گردید (به وسیله ی کلیک کردن بر روی دکمه موجود در داشبورد) و کلیک کردن بر روی لینک حذف جستجوهای ذخیره شده.

چطور از برچسب ها برای پیدا کردناشخاص جالب استفاده کنیم جامعه مجازی فان کلوب ?

شما می توانید از برچسب ها برای پیدا کردن کاربران موردعلاقه و دنبال کردن آن ها استفاده کنید. برای مثال, اگر شما یک متخصص در امور مالی هستید, شما میتوانید یکبرچسب ثبت کنید #finance و هر چیزی که در این زمنیه ذکر شده را پیگیری کنید. به علاوه, آن افرادی را که درمورد امور مالی می نویسند رانمایش می دهد.