راهنمای استفاده - جامعه مجازی فان کلوب

جامعه مجازی

شبکه اجتماعی

راهنمای استفاده

آیا هنوز هم چیزی را متوجه نمی شوید؟ شما می توانیدهمیشه خواستار حمایت ما باشید.
تماس با ما

فیدهای خارجی

فیدهای خارجی چه هستند؟

فیدهای خارجی خوراک RRS هستند که میتوانند به پروفایل یک کاربر یا گروه اضافه شوند. این سیستم هر 10 دقیقه پست های جدید را چک می کندو به طور خودکار پست ها را با لینک و متن جزئی منتشر میکند.

اگر خوراک RRS شامل تصویر باشد به عنوان یک تصویر پیوست شده به سیستم اضافه می شود.

سیستم RRS و Atom را پشتیبانی می کند.

چگونه یک فید خارجی به پروفایلم اضافه کنم؟

به منظور اضافه کردن یک فید RRS شما نیاز دارید کلیک کنید بر روی لینک تنظیمات در منوی بالا. این لینک منجر به تنظیمات پنل پروفایل و حساب کاربری خود می شود. زیرصفحه را انتخاب کنید RSS فیدها در منوی سمت چپ.

تایپ کنید ادرس فید RRS را درفید URL box. در فیلد فیلتر شما می توانید کلماتی که استفاده می شود برای مرتب کردن پست اضافه کنید. کلیک کنید اضافه کردن فید اضافه کردن RRS.

قابلیت به صورت خودکار وارد کردن محتوا از یک خوراک RSS بسیار مفید است اگر شما وبلاگ داشته باشید و بخواهید محتوای آن را برای کسانی که شما را دنبال می کنند ترویج دهید.

چگونه فید خارجی را به گروه اضافه کنیم؟

برای انتشار فید های RRS خارجی شما باید مدیر گروه باشید. در پروفایل گروه بروید به تب تنظیمات گروه و پس از ان زیر زبانه RSS فیدهای.

وارد کنید ادرس فید را در باکس فید url.در فیلتر, شما می توانید کلمات کلیدی را برای مرتب کردن پست ها مشخص کنید و انتخاب کنید که چه پست هایی منتشر شود. کلیک کنید اضافه کردن فید اضافه کردن فید.

اگر شما می خواهید یک منبع خارجی به جای اطلاعات شخصی خود استفاده کنید برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

چطور می توانم پست های فیدهای خارجی را فیلتر کنم؟

زمانی که یک منبع خارجی RRS را اضافه می کنید, یا به یک حساب یا یک گروه, شما می توانید آیتم های وارد شده را فیلتر کنید. با استفاده از جعبه متن فیلتروارد کردن کلمات کلیدی.

بعد از اضافه کردن یک فیلتر, سیستم فقط پست هایی از فید RRS را اضفه می کند که شامل آن کلمات کلیدی هستند. شما می توانید کلمات مختلف از هم جدا شده توسط ویرگول را وارد کنید. سپس سیستم پست هایی را وارد می کند که حداقل شامل یکی از کلماتی است که در کادر درج شده اند فیلتر.